Suzuki S-cross

Технології

 • 1.4 BOOSTERJET

  Новий бензиновий двигун 1,4 BOOSTERJET

  S-CROSS оснащено 1,4-літровим турбодвигуном BOOSTERJET з безпосереднім упорскуванням пального. Турбокомпресор із проміжним охолоджувачем нагнітає повітря під тиском у циліндри, максимізуючи крутний момент вже на низьких обертах. Система живлення двигуна оптимізує подачу пального для підвищення продуктивності та ефективності.

 • автоматична коробка передач

  6-ступінчаста

  Завдяки широкому діапазону передавальних чисел забезпечується чудове прискорення вже при старті з місця. І що ще важливіше — зменшується витрата пального, коли ви рухаєтеся на високій швидкості.

 • механічна коробка передач

  6-ступінчаста

  Передавальні числа оптимізовано з метою зниження витрат пального та одночасного збільшення динаміки водіння. Будь-якого моменту ви можете увімкнути необхідну передачу, а міцний корпус коробки передач поглинає шум та вібрацію для додаткового комфорту.

ALLGRIP SELECT

Система повного приводу

S-CROSS — це універсальний кросовер. Фірмова запатентована система повного приводу ALLGRIP SELECT дозволяє підлаштовуватися до будь-якого покриття під колесами та рухатися як по асфальту, так і поза ним.

Режим Auto

Пріоритет економії пального в стандартних умовах водіння. Повний привод активується виключно в разі пробуксовки передніх коліс.

Режим Sport

Покращує ефективність проходження поворотів, надаючи додатковий крутний момент на задні колеса. Спортивний режим також покращує реакцію двигуна для більш динамічного прискорення.

Режим Snow

Забезпечує чудову стабільність та покращене зчеплення з дорогою. Особливо під час прискорення, а також на снігу, ґрунтовій або іншій слизькій поверхні.

Режим Lock

Режим забезпечує безперервно рівний розподіл крутного моменту між передніми та задніми колесами, щоб упоратися з глибоким снігом, брудом або піском. Автоматично перемикається в режим Snow при швидкості понад 60 км/год.

Безпека

Повна безпека

Відчувати турботу та спокій за кермом ніколи не буде зайвим. В оснащенні S-CROSS — найновіші технології, які полегшують паркування та убезпечують від зіткнення з перешкодами під час маневрування.

Передні та задні датчики паркування

Ультразвукові сенсори в передньому та задньому бамперах виявляють перешкоди, про що попереджають водія звуковим сигналом та графічними підказками на дисплеї мультимедійної системи. Доступно в комплектації GLX.

Система кругового огляду 360

Круговий огляд на 360 градусів забезпечує додаткову безпеку та зручність при водінні чи паркуванні. Система використовує чотири камери (передня, задня та дві бічні), пропонуючи два режими огляду: 3D-режим для безпечного старту та вид зверху для безпечного паркування. Круговий огляд реалізовано в мультимедійній системі з 9-дюймовим дисплеєм, яка входить до стандартного оснащення комплектації GLX. Важливо: система має деякі сліпі зони, тому не заміняє безпечне водіння. Будь ласка, не покладайтеся лише на круговий огляд 360. Завжди контролюйте свій рух.